Romado Cafe Pastane
54
Merkez Mah. Reşit Paşa No:6-2Merkez,34100
+90(212) 676 26 66Avcılarda pastane, avcılarda nezih cafe, avcılarda pasta ve unlu mamüller satan yerler, avcılarda pasta çeşitleri, avcıların en kaliteli pastanesi diye sorulduğunda adres olarak romado pasta ve cafe karşınıza çıkacaktır. Avcılarda cafe ve pastane olarak 2014 yılında yasin çakır tarafından kurulan romado pasta cafe pastaların inanılmaz tariflerle lezzetine lezzet kattığı tatlının adresi olarak avcılarda doğum günü organizasyonları başta olmak üzere avcılarda her türlü özel gün organizasyonlarında , kaliteli damak tadları ve profesyonel güleryüzlü ekibi ile hizmetinizdedir. Avcılarda kişiye özel sipariş pasta, avcılarda tepsi baklava siparişleri, her türlü tatlı çeşitleri ile kalitenin adresi olan ramondo cafe, müşterilerinin ilgi ve alakasına layık olmaya çalışarak, her geçen gün hizmet çıtasını daha da yukarıya taşımaya çalışmaktadır. . Avcılarda pasta, cafe, olarak ürünlerimizin daha iyi olması ve daha temiz bir ortamda üretilmesi için hepsi kendi imalathanemizde yapılmıştır. İleride daha çok kişiye lezzetlerimizi sunabilmek için ramado cafe pastanemizi çok şubeye yayılmayı hedeflemekteyiz. Romado cafe pastane olarak, pastane, tatlı çeşitleri, özel gün organizasyonlarında talep ettiğiniz hizmeti eksiksiz vermenin gayreti içinde sizleri dostlarınızla keyif alacağınız mekanımıza bekliyoruz. .
20062Ziyaretçi
 • Yetkili Yasin ÇAKIR
 • Adres Merkez Mah. Reşit Paşa No:6-2 - Merkez
 • Telefon +90(212) 676 26 66
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 569 93 71
 • Fax +90(212) 676 26 66
 • Özel Sitesi http://ramondo.avcilarport.com
 • Web Sitesihttp://romado.avcilarport.com
 • E-Postayasincakir@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış05:00 - 23:45
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

1976.

İletişim Formu
Avcılarda pastane, avcılarda nezih cafe, avcılarda pasta ve unlu mamüller satan yerler, avcılarda pasta çeşitleri, avcıların en kaliteli pastanesi diye sorulduğunda adres olarak romado pasta ve cafe karşınıza çıkacaktır.
Avcılarda cafe ve pastane olarak 2014 yılında yasin çakır tarafından kurulan romado pasta cafe pastaların inanılmaz tariflerle lezzetine lezzet kattığı tatlının adresi olarak avcılarda doğum günü organizasyonları başta olmak üzere avcılarda her türlü özel gün organizasyonlarında , kaliteli damak tadları ve profesyonel güleryüzlü ekibi ile hizmetinizdedir.
Avcılarda kişiye özel sipariş pasta, avcılarda tepsi baklava siparişleri, her türlü tatlı çeşitleri ile kalitenin adresi olan ramondo cafe, müşterilerinin ilgi ve alakasına layık olmaya çalışarak, her geçen gün hizmet çıtasını daha da yukarıya taşımaya çalışmaktadır. .
Avcılarda pasta, cafe, olarak ürünlerimizin daha iyi olması ve daha temiz bir ortamda üretilmesi için hepsi kendi imalathanemizde yapılmıştır. İleride daha çok kişiye lezzetlerimizi sunabilmek için ramado cafe pastanemizi çok şubeye yayılmayı hedeflemekteyiz.
Romado cafe pastane olarak, pastane, tatlı çeşitleri, özel gün organizasyonlarında talep ettiğiniz hizmeti eksiksiz vermenin gayreti içinde sizleri dostlarınızla keyif alacağınız mekanımıza bekliyoruz. .
Firmanızı Ekleyin

Avcilarport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 15 firma yer almaktadır.