Route34 Cafe Pub
11
Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. No:65/AMerkez,34100
+90(212) 590 01 55Eğlence hayatının önde gelen mekânlarından Route34 Cafe ve Bar uygun fiyatlılarını, enfes lezzetleri, kaliteli servisi kusursuz hizmetle birleştirerek sunmaktadır. Özenle hazırlanmış zengin menüsüyle her damak tadına hitap eden lezzetler ile hoş bir sohbet eşliğinde müşterilerine keyifli anlar ve anılar yaşatmaktadır. Dünya mutfağının nefis lezzetlerini tadabileceğiniz nezih bir ortam. Sabahları, kahvaltı keyfini yaşayabileceğiniz ve gün içerisinde çeşitli alkollü, alkolsüz içecekler ile keyfinize keyif katacağınız iddialı bir mekân. Özel günlerinizde, her türlü organizasyonu, üstün hizmet ve kaliteli sunumlarla, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz ve keyifli saatler geçireceğiniz, harikulade bir mekân.
9704Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış11:00 - 03:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi yanı

İletişim Formu
Eğlence hayatının önde gelen mekânlarından Route34 Cafe ve Bar uygun fiyatlılarını, enfes lezzetleri, kaliteli servisi kusursuz hizmetle birleştirerek sunmaktadır. Özenle hazırlanmış zengin menüsüyle her damak tadına hitap eden lezzetler ile hoş bir sohbet eşliğinde müşterilerine keyifli anlar ve anılar yaşatmaktadır. Dünya mutfağının nefis lezzetlerini tadabileceğiniz nezih bir ortam. Sabahları, kahvaltı keyfini yaşayabileceğiniz ve gün içerisinde çeşitli alkollü, alkolsüz içecekler ile keyfinize keyif katacağınız iddialı bir mekân.

Özel günlerinizde, her türlü organizasyonu, üstün hizmet ve kaliteli sunumlarla, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz ve keyifli saatler geçireceğiniz, harikulade bir mekân.
Firmanızı Ekleyin

Avcilarport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 15 firma yer almaktadır.