Okyanus Petshop - Akvaryum - Kuşevi

http://okyanuspetshop.avcilarport.com
Okyanus Petshop - Akvaryum - Kuşevi
95
Cihangir Mah. Civa Cad. No. 4/c D. 1Cihangir,34100
+90(212) 422 56 94Hertürlü evcil dostlarımızın tüm gereksinimleri enuygun fiyata,en kaliteli ürünleriyle hizmetinizdedir. Avcılarda pet shop hizmeti vermeye başlayan okyanus petshop 2010 yılında kurulmuştur. Avcılarda en iyi petshop denince akla gelen ilk firmalardan olan okyanus petshop akvaryım ve kuşevi kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir. Avcılarda kedi köpek maması satan yerler, avcılarda ucuz köpek maması, ucuz kedi maması, avcılarda kuş yemi satan petshoplar dendiğinde aradığımız adreste buluşma noktanız her zaman okyanus petshop olacaktır. Avcılarda akvaryum çeşitleri konusunda farklı seçenekler sunan avcılar okyanus pet shop bünyesinde köpek , kedi , kuş , balık , tavşan, igoana, kedi maması, köpek maması, kuş yemleri , akvaryum çeşitleri, akvaryum süsleri , hamster, hamster yemleri, kuş oyuncakları, ışıklandırma, ısıtıcılar, akvaryum dış filtreleri, yapay canlı bitkiler, dekorlar, kuş ve hamster kafesleri, dolaplı akvaryum çeşitleri gibi ürün ve hizmetleri bulundurarak, evcil hayvan ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Avcılarda evcil hayvan oyuncak ve aksesuar satışı, akvaryum süsleri, avcılarda kuş evi, yapay canlı akvaryum bitkisi gibi ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Avcılarda balık ve kuş satan yerler dendiğinde yine akla gelen ilk firmalardan olan avcılar petshop, özellikle avcılarda kedi maması satışı, köpek maması satışı konusunda her marka ve kalitede kedi köpek maması seçenekleri sunmaktadır. Evcil dostlarımızın önemli aksesuarları konusunda da zengin çeşitler sunan avcılar okyanus pet shop, avcılarda kedi köpek tasması, yine avcılarda pire ilacı satışı konusunda da hizmet vermektedir. Evcil dostlarımız için hertürlü uygun fiyat ve kaliteli̇ ürünler okyanus petshop ta. Avcılar içi̇ ev ve işyerlerine servisimiz vardır. Ev ve işyeri̇ akvaryum bakım ve temizlik yapılır 7 gün sabah 09. 00 akşam 22. 00 arası açıktır. Not: Anne altından Muhabbet yavrusu Sultan yavrusu verilir Kampanya. .. Silica kristal kedi kumu 3. 8 litre 9. 00 tl 15 kg kuzu etli köpek maması 65. 00 tl.
17361Ziyaretçi
 • Yetkili Okyanus Pet SHOP
 • Adres Cihangir Mah. Civa Cad. No. 4/c D. 1 - Cihangir
 • Telefon +90(212) 422 56 94
 • Telefon ( 2 ) +90(541) 870 30 50
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.okyanuspetshop.com
 • Web Sitesihttp://okyanuspetshop.avcilarport.com
 • E-Postaokyanusakvaryumkusevi@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış09:00 - 22:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Hertürlü evcil dostlarımızın tüm gereksinimleri enuygun fiyata,en kaliteli ürünleriyle hizmetinizdedir.
Avcılarda pet shop hizmeti vermeye başlayan okyanus petshop 2010 yılında kurulmuştur.
Avcılarda en iyi petshop denince akla gelen ilk firmalardan olan okyanus petshop akvaryım ve kuşevi kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir. Avcılarda kedi köpek maması satan yerler, avcılarda ucuz köpek maması, ucuz kedi maması, avcılarda kuş yemi satan petshoplar dendiğinde aradığımız adreste buluşma noktanız her zaman okyanus petshop olacaktır.
Avcılarda akvaryum çeşitleri konusunda farklı seçenekler sunan avcılar okyanus pet shop bünyesinde köpek , kedi , kuş , balık , tavşan, igoana, kedi maması, köpek maması, kuş yemleri , akvaryum çeşitleri, akvaryum süsleri , hamster, hamster yemleri, kuş oyuncakları, ışıklandırma, ısıtıcılar, akvaryum dış filtreleri, yapay canlı bitkiler, dekorlar, kuş ve hamster kafesleri, dolaplı akvaryum çeşitleri gibi ürün ve hizmetleri bulundurarak, evcil hayvan ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.
Avcılarda evcil hayvan oyuncak ve aksesuar satışı, akvaryum süsleri, avcılarda kuş evi, yapay canlı akvaryum bitkisi gibi ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Avcılarda balık ve kuş satan yerler dendiğinde yine akla gelen ilk firmalardan olan avcılar petshop, özellikle avcılarda kedi maması satışı, köpek maması satışı konusunda her marka ve kalitede kedi köpek maması seçenekleri sunmaktadır.
Evcil dostlarımızın önemli aksesuarları konusunda da zengin çeşitler sunan avcılar okyanus pet shop, avcılarda kedi köpek tasması, yine avcılarda pire ilacı satışı konusunda da hizmet vermektedir.
Evcil dostlarımız için hertürlü uygun fiyat ve kaliteli̇ ürünler okyanus petshop ta. Avcılar içi̇ ev ve işyerlerine servisimiz vardır.

Ev ve işyeri̇ akvaryum bakım ve temizlik yapılır 7 gün sabah 09. 00 akşam 22. 00 arası açıktır.

Not:
Anne altından
Muhabbet yavrusu
Sultan yavrusu verilir

Kampanya. ..
Silica kristal kedi kumu 3. 8 litre 9. 00 tl

15 kg kuzu etli köpek maması 65. 00 tl.
Firmanızı Ekleyin

Avcilarport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 15 firma yer almaktadır.