Avcılar İş Yeri Analizi

http://avcilarosgb.avcilarport.com
Avcılar İş Yeri Analizi
11
Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş KatBeylikdüzü,34100
+90(212) 876 98 78Avcılarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda kısa adı osgb olan ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının ön gördüğü koşullar, yasalar ve yönetmelikler çerçevesinde, iş güvenliğini ve iş sağlığını destekleyen hizmetler vermekteyiz. Yine avcılar ilçe sınırları içinde bulunan ambarlıda iş sağlığı ve güvenliği birimi bilinen ortak sağlık güvenlik birimi o. S. G. B hizmetlerini vermekteyiz. Avcılar, ambarlı, firuzköy ve gümüşpalada iş güvenliğini ve sağlığını destekleyen, iş verimini ve kaliteyi arttıran bir anlayışla iş sağlığı ve güvenliği eğitimini vererek, firmalarımıza profesyonel katkıyı sağlamaktayız. Birlik osgb olarak avcılar ilçemiz sınrıları içindeki firmalarımıza öncelikle iş yeri iç yönergesi hazırlayan firmamız; şirket, inşaat fabrika gibi insanın işin ve işçinin olduğu her yerde olabilecek yada doğa bilecek kaza iş kazası yada doğal afetler gibi sorunlara karşı acil durum eylem planların ın yapılması, iş yerindeki işe, işçiye yada çevreye bağlı risk analizinin değerlendirmesi, raporların hazırlanması, işyeri hekimliği hizmetleri, iş güvenliği uzmanı hizmetleri ve diğer sağlık personeli olarak hemşire, sağlık memuru hizmtelerini profesyonel olarak vermekteyiz. Yine avcılar, firuzköy ve ambarlarda işyeri ortam ölçümleri, teknik periyodik ölçümler, asansör periyodik kontrolü, topraklama test kontrolleri ve isg yani iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili taramalar yapmaktayız. İş adamlarımızın hem çalışanlarını hem de çalıştıkları kurumları risklerden arındırmak ve içlerini rahat ettirmek için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Avcılarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda kişisel koruyucu donatılar firmamızda mevcuttur. Baret, eldiven, gözlük, ayakkabı, kulaklık, maske, emniyet kemeri, gibi çalışanların canını iş verenin malını ve zamanı koruyucu ürünlere kısaca kkd deniliyor , birlik osgb olarak iş yerinin varsa bunları azami derecede kullanmasını yoksa acilen temin ve tedarik etmesini sağlıyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinden bunları temin edebilirsiniz.
7062Ziyaretçi
 • Yetkili Ercüment ÜNAL
 • Adres Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş Kat - Beylikdüzü
 • Telefon +90(212) 876 98 78
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 634 43 10
 • Fax +90(212) 876 62 92
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://avcilarosgb.avcilarport.com
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Avcılarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda kısa adı osgb olan ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının ön gördüğü koşullar, yasalar ve yönetmelikler çerçevesinde, iş güvenliğini ve iş sağlığını destekleyen hizmetler vermekteyiz. Yine avcılar ilçe sınırları içinde bulunan ambarlıda iş sağlığı ve güvenliği birimi bilinen ortak sağlık güvenlik birimi o. S. G. B hizmetlerini vermekteyiz.
Avcılar, ambarlı, firuzköy ve gümüşpalada iş güvenliğini ve sağlığını destekleyen, iş verimini ve kaliteyi arttıran bir anlayışla iş sağlığı ve güvenliği eğitimini vererek, firmalarımıza profesyonel katkıyı sağlamaktayız.
Birlik osgb olarak avcılar ilçemiz sınrıları içindeki firmalarımıza öncelikle iş yeri iç yönergesi hazırlayan firmamız; şirket, inşaat fabrika gibi insanın işin ve işçinin olduğu her yerde olabilecek yada doğa bilecek kaza iş kazası yada doğal afetler gibi sorunlara karşı acil durum eylem planların ın yapılması, iş yerindeki işe, işçiye yada çevreye bağlı risk analizinin değerlendirmesi, raporların hazırlanması, işyeri hekimliği hizmetleri, iş güvenliği uzmanı hizmetleri ve diğer sağlık personeli olarak hemşire, sağlık memuru hizmtelerini profesyonel olarak vermekteyiz.
Yine avcılar, firuzköy ve ambarlarda işyeri ortam ölçümleri, teknik periyodik ölçümler, asansör periyodik kontrolü, topraklama test kontrolleri ve isg yani iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili taramalar yapmaktayız. İş adamlarımızın hem çalışanlarını hem de çalıştıkları kurumları risklerden arındırmak ve içlerini rahat ettirmek için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Avcılarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda kişisel koruyucu donatılar firmamızda mevcuttur.
Baret, eldiven, gözlük, ayakkabı, kulaklık, maske, emniyet kemeri, gibi çalışanların canını iş verenin malını ve zamanı koruyucu ürünlere kısaca kkd deniliyor , birlik osgb olarak iş yerinin varsa bunları azami derecede kullanmasını yoksa acilen temin ve tedarik etmesini sağlıyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinden bunları temin edebilirsiniz.
Firmanızı Ekleyin

Avcilarport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 15 firma yer almaktadır.